Skip to main content

Top2000 Relicafé - jouw verhaal

  • Geschreven op:
    27 juni 2024

We zoeken jouw persoonlijke TOP2000 verhaal.

Het duurt nog even, want zaterdag 28 december organiseren we weer het TOP2000 Relicafé. Dit jaar is het de 10 e editie, dus we maken er iets speciaals van. Het thema wordt dan ook

“THE BEST OF...."

Voor de voorbereiding hebben we jouw input nodig. Want we zoeken jouw persoonlijke “best of” verhaal bij je favoriete TOP2000 nummer, een lied dat je houvast en steun biedt, waarin het voor jou gevoel over het geloof gaat. Was dat het nummer waarbij je je ware liefde tegenkwam of dat het juist uitging, waarmee je je weekend start of dat je een eureka-moment had. De nummers proberen we een plek in het programma te geven. Dus wie weet zie je jouw nummer 28 december voorbij komen.

Geef eenvoudig je keuze door via deze QR-code. We zien jouw input graag voor 26 augustus.

Afbeelding met patroon, steek, zwart-wit

Automatisch gegenereerde beschrijving

Namens de stuurgroep
Monique Bergsma, Wilfred Boerefijn, Ruth Schreuders, Marten Kramer en Adriaan Lefeber