Skip to main content

Bericht van overlijden

  • Geschreven op:
    01 juni 2024

Bericht van overlijden

 Met verdriet delen we het bericht dat op zaterdagmorgen 1 juni ons gemeentelid Panc Eikelenboom op 68-jarige leeftijd is overleden. Geliefd man, vader en opa. Met hart en ziel betrokken bij de Lichtkring.

Vrijdagavond 7 juni is er gelegenheid tot condoleren in de Lichtkring van 19.00 – 20.30 uur.

Zaterdag 8 juni is de dankdienst voor zijn leven om 11.30 uur in de Lichtkring, waarna er ook gelegenheid is tot condoleren. Daarna zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden.

Omdat zondag 2 juni de zomerdienst plaatsvindt en onze eigen kerkdienst vervalt, kunnen we de gemeente niet informeren zoals we dat altijd doen. Op verzoek van familie Eikelenboom delen we het overlijden van Panc daarom op deze manier.

We bidden voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies.