Skip to main content

Jaarrekening 2023 Kerkrentmeesters

  • Geschreven op:
    24 mei 2024

Onlangs is de jaarrekening 2023 van de Lichtkring voorlopig vastgesteld door de Kerkenraad.

De jaarrekening 2023 toont een netto resultaat over 2023, na mutatie van de herwaarderingsreserve, van EUR 0. Dit resultaat is positief beïnvloed door een onttrekking aan de voorziening pastoraat ter dekking van hogere pastorale kosten in 2023.

Een samenvatting van de jaarrekening kunt u lezen in het pdf bestand onderaan dit artikel. Eventuele vragen of opmerkingen kunt u schriftelijk doorgeven via e-mail aan de penningmeester van het College van Kerkrentmeesters, Marco Rijlaarsdam (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Met vriendelijke groet,
Het college van kerkrentmeesters

Concept Jaarrekening 2023 KRM