Skip to main content

Lichtkring Pubquiz a.s. vrijdag!

  • Geschreven op:
    21 november 2023

Komende vrijdagavond 24 november organiseren het Kerkcafé en De Kelder een gezellige pubquiz.

Dit keer dus een samenwerking tussen het Kerkcafé en De Kelder en dus zijn ook de jongeren vanaf 12 jaar van harte uitgenodigd om mee te doen. Maar natuurlijk ook iedereen die een beetje of veel ouder is, is van harte welkom! Hoeveel weet jij over film en muziek? En hoe zit het met je kennis over onnodige weetjes? Kom het testen in de enige echte Lichtkring Pubquiz, komende vrijdag 24 november!

Tijdens de pubquiz speel je in teams van minimaal 4 en maximaal 6 personen. Je kunt met een eigen team komen – bijvoorbeeld met je catechesegroep, vriendengroep, gesprekskring, of gewoon met een groep kennissen uit de kerk.
Je kunt ook komen als je nog geen team hebt. Dan delen we je op de avond zelf in bij een team dat bij jou past.

De koffie en thee staan klaar vanaf 19:45 uur; de pubquiz begint om 20:15 uur. De quiz is rond 22:00 uur afgelopen. Daarna kun je nog gezellig een drankje blijven drinken. Rond 23:00 uur sluiten we de deuren van het kerkcafé.

Doe mee en test je kennis over van alles en nog wat! We beloven je een gezellige avond!
Met hartelijke groeten namens het voorbereidingsteam van De Kelder en het Kerkcafé:
Jos, Ruth, Sacha, Marleen, Marjan en Diana