bijbelstudie.JPG

Kom je ook naar de Jongeren-Challenge?

  • Geschreven op:
    12 mei 2022

Zondag 22 mei om 16 uur wordt er in de Lichtkring weer een Challenge georganiseerd, een viering door en voor jongeren.

Het thema is "Ongelofelijk maar waar". We kijken naar de verhalen van Hemelvaart en Pinksteren: wat gebeurde daar nu eigenlijk en wat betekent het voor ons? Hier zal Ds. Anne-Marie van Briemen ons e.e.a. over vertellen.

Verder zingen we gave liederen met de band en zijn er opdrachten waarin 'wonderlijke' dingen gebeuren.

Tot slot kun je ook nog mee-eten, pannekoeken dit keer!

Eet je mee? Geef dat dan even door aan Marjan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., net als evt. allergieen. Op ditzelfde adres kunnen mensen die pannekoeken voor ons willen bakken, zich aanmelden.

Ouders zijn ook van harte welkom om de viering (achterin de zaal) mee te beleven! Leuk om eens te zien wat zo'n Challenge nu inhoud!

We zien jullie graag de 22e!