Skip to main content

Nacht Zonder Dak 2024

Jeugd
nachtzonderdak2023
  zaterdag 22 juni 17:00 - zondag 23 juni 10:00

Nacht Zonder Dak is er dit jaar ook weer! Op zaterdag 22 juni!


Tijdens Nacht Zonder Dak slaap je één nacht in een zelfgebouwde tent, zoals veel jongeren aan de andere kant van de wereld. Je laat je hiervoor sponsoren door familie en vrienden.

De opbrengst gaat naar stripboeken in Rwanda, een project van de ZWO. In dit land in Afrika zijn leesboeken nog schaars, maar daar wil dominee Viateur verandering in brengen. Via scholen en kerken wil hij 3000 stripboeken per jaar verspreiden door het land. Deze stripverhalen gaan over grote onderwerpen, zoals duurzaamheid, kinderrechten en gezondheid. Zo leren ze op een vrolijke manier hoe ze Rwanda een socialere en eerlijkere samenleving kunnen maken!

Aangezien het laten drukken van een boek €2,50 kost, kunnen we al snel een kind laten genieten van de wereld van een stripboek! Ga daarom snel opzoek naar sponsoren en laten we met elkaar zoveel mogelijk ophalen.

Wanneer: zaterdag 22 juni 2024 vanaf 17.00 uur t/m het ontbijt op zondag 23 juni
Waar: De Lichtkring (schoolplein en jeugdkelder)
Opgeven: via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Nacht_Zonder_Dak_2024_vierkantklein.jpg