• Home
  • Actueel
  • Werkgroep Duurzaamheid: Start Michacursus

Werkgroep Duurzaamheid: Start Michacursus

  • Geschreven op:
    22 september 2022

 Op zondag 16 oktober gaan we starten met de Michacursus. De Micha Cursus gaat over recht doen en het zoeken van gerechtigheid. Samen met anderen denk je na over jouw rol in deze wereld. Jouw aandeel in Gods Koninkrijk.

Je gaat aan de slag met onderwerpen als:
• zorgen voor mensen om je heen en voor de schepping
• duurzaam en eerlijk handelen in deze wereld
• jouw talenten en mogelijkheden om recht te zetten wat krom is.

Iedereen die mee wil doen met de Michacursus kan 16 oktober om 19:30 uur naar de kerk komen. Als er veel belangstelling is zullen we meerdere groepen vormen van 7 á 8 personen om toch tot mooie gesprekken te kunnen komen. Elke groep zal zelf vervolgens datums prikken en een locatie afspreken om samen te komen. Wij denken aan eens per maand bijeen te komen, maar dat kan per groep afwijken.

We zien jullie graag de 16e oktober. Voor vragen kun je ons aanspreken of mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Adriaan, Anneke en Rebecca

          micha cursus